نماینده سابق مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی تلاش دولت جدید برای رفاه مردم را خواستار شد.
مهندس ناصر نصیری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری آزادلو گفت : کابینه دکتر روحانی نشان می دهد که ایشان در چیدن مهره های اصلی دولت واقعا حساس و به دنبال بازگرداندن رفاه به مردم هستند.
وی افزود : دولت باید در زمینه عزت ، شرف و رفاه ملت اسلامی ایران تلاش نماید و چون روحانی دولت خود را به نام دولت تدبیر و امید نام گذاشته است قطعاً کارها با تدبیر پیش خواهد رفت.
وی دقت دولت در انتخاب وزراء را قابل تحسین دانست و گقت : بلاشک دولت در انتخاب استانداران نیز نهایت حساسیت را خواهد کرد. زیرا استاندار نماینده اصلی دولت در هر استان به حساب می آید.
نماینده سابق شهرستان گرمی در مجلس در رابطه با برخی گمانه زنی ها برای انتخاب استاندار گفت : شایعاتی در این باره زیاد شنیده می شود ولی آن چیز که دیده می شود ؛ هنوز تصمیم جدی برای انتخاب استانداران از سوی دولت گرفته نشده است.
وی در رابطه با زمان تغییر استانداران تصریح کرد :  بلاشک دولت پس از اتمام رأی اعتماد وزیران و تشکیل کابینه خود ، بر تغییر استانداران اقدام خواهد نمود.
ناصر نصیری استان اردبیل را یکی از استان های پراستعداد کشوری دانسته و تأکید کرد : دولت روحانی باید در انتخاب استاندار جدید اردبیل حساس باشد و فردی انتخاب کند که بتواند ظرفیت های زیاد بالقوه استان را به بالفعل تبدیل کند.
این نماینده اصلاح طلب افزود : مردم اسلامی ایران شایسته بهترین ها هستند و شایسته است دولت در تأمین کوچکترین خواسته های این مردم تلاش نماید.
وی دولت جدید را دولتی کاری دانسته و حمایت همه جانبه دولت را از مردم خواست.
Untitled-1

تاريخ : چهارشنبه ۱۳۹۲/۰۵/۲۳ | 9:57 | نویسنده : محمددادجو |
.: Weblog Themes By Bia2skin :.